• Свеж
Абаодам 2 парчиња сурфање дрвен знак летен декор гроздобер знаци на отворено знак за сурфање табла wallидна декорација крајбрежен декор за дома сурфање декор wallид ви
zoom_in

Абаодам 2 парчиња сурфање дрвен знак летен декор гроздобер знаци на отворено знак за сурфање табла wallидна декорација крајбрежен

DEN 427.20

Стока
check Достапно.

Декор за бања со плажа : ✨surfboard board wallидна уметност направена од дрвени материјали, декор на wallидот на сурфање е издржлив, не е лесен за деформирање и има долг животен век. Дали сакате да користите специјален декор за виси за да го направите вашиот дом попривлечен? Декор на wallидови од сурфање, едноставен во структура, уникатен по стил, ќе биде вашиот најдобар избор. Декор за сурфање просторија : Виси шармантно, декорацијата на плажа за дома е декоративна, совршен додаток на вашата бања, дневна соба, спална соба ,. Надворешен декор : Оваа прекрасна табла што виси може да биде добро прикажана во домови, бар, ресторани, хотели и други места. Декор на wallидови : Декор за сурфање е тропски, крајбрежен, хавајски или декор со тематски плажа или како фантастичен подарок за пријатели или семејство. Океански тематски декор : 【Убав подарок】 Нашиот wallиден декор е исто така за домаќинство, Денот на благодарноста, Божиќ, Нова Година за loversубителите на океанот и плажата. Список на пакети 2 x Сурфајлски декор Карактеристики - Големина : 45.00x16.00x0.50cm/17.68x6.29x0 Тематски декор за бања. - Виси шармантно, декорацијата на плажа за дома е декоративна, совршен додаток на вашата бања, дневна соба, спална соба, итн знак на врата од сурфање. - Убавата декорација на wallидот во рустикалниот стил сигурно ќе ги возбуди вашите гости и ќе направи знак за приказ на тики-тики. - Боја : Како што е прикажано знакот на морската врата - оваа прекрасна табла за виси може да биде добро прикажана во домови, бар, ресторани, хотели и други места надвор од декор. -Материјал : Декор од дрво од дрво - Направено од дрвени материјали, декор на wallидот на сурфање е издржлив, не е лесен за деформирање и има долг сервисен животен век на трапски wallид. - Декор за сурфање е тропски, крајбрежен, хавајски или плажа тематски декор или како фантастичен подарок за пријатели или знак на wallидна уметност на Surfboard. забава и сл. Декор на wallидови од сурфање, едноставен во структура, уникатен по стил, ќе биде вашиот најдобар избор.

Избор на клиенти..