• Свеж
Туч Паричник Случај за iPhone 12 Pro/iPhone 12 5G, Рфид Блокирање Картичка Слот Стојат [Shockproof Tpu Внатрешни Случај] СТП Кожа Магнетни Заштита Флип Капак Компатибилен со iPhone 12/12 П?
zoom_in

Туч Паричник Случај за iPhone 12 Pro/iPhone 12 5G, Рфид Блокирање Картичка Слот Стојат [Shockproof Tpu Внатрешни Случај] СТП

DEN 319.84

Стока
check Достапно.

КОМПАТИБИЛНОСТ И РФИД БЛОКИРАЊЕ : САМО КОМПАТИБИЛЕН со i Phone 12 6.1-инчен и i Phone 12 Pro 6.1-инчен. Покрај тоа, слотовите за картички се поддржани од напредна рфид технологија за ефикасно блокирање на сигналите и заштита на вашите personal информации. Заштитете ги информациите за вашата чувствителна кредитна картичка од криминалци. ЗАБЕЛЕШКА : (1). Не ОДГОВАРААТ на други уреди. (2). Уреди i Phone 12 Pro & i Phone 12 НЕ опремувајте со функција За Автоматско будење/спиење. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : (1). Вклучени 3 слотови картичка и 1 џеб пари, носат околу вашиот кредитни и дебитни картички, и пари без да се земе вашиот паричник со вас. (2). Може да издржи телефон за да гледа нешто без раце. (3). Магнетна размавта за да ја држите затворена и заштитена, сигурно магнетно затворање. СЕОПФАТНА ЗАШТИТА : 6,1-инчниот iphone 12 Pro flip паричник кожен случај ги покрива сите агли и обезбедува одлична двослојна заштита на вашиот паметен телефон. Издржливиот мек внатрешен случај на целото тело на ТПУ доаѓа со амортизиран раб отпорен на удари и го обезбедува вашиот телефон од капки и нерамнини. НИКОГАШ НАДВОР ОД ТРЕНД : Прекрасно изработени во класичен дизајн со низок профил. Се чувствува одлично во раката и има непречено дејство на копчето на iphone 12 про книга случај. Погоден за секојдневниот живот и службено патување. Дизајниран да ја нагласи слабоста без да ја загрози безбедноста На Телефонот. Прецизните исечоци ви овозможуваат целосен пристап до портите, а чувствителните капаци на копчињата овозможуваат одговорно притискање. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : за да продолжиме со повисоко задоволство од искуството на клиентите, сите кожни футроли што ги продава нашата продавница се покриени со доживотна гаранција. Доколку има некакви проблеми со не-вештачки квалитет, ве молиме контактирајте не за да добиете нова замена бесплатно или наплата.

Избор на клиенти..