• Свеж
Arkез-чевли со кожен џез жени/мажи се лизгаат
zoom_in

Arkез-чевли со кожен џез жени/мажи се лизгаат

DEN 287.84

Стока
check Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 100% кожа. Увезени. Кожен ѓон. Кожа и ткаенина. Вметнување на неопренови ја прегратка секоја крива на лакот. Петица мери приближно 1/4 ". Оригинален кожен горниот материјал, ткаенина за обложување, ПУ и кожа како надворешна боја. Чевлите се меки и лесни. 100% кожа. Увезена. Петицата мери приближно 1/4 ". Оригинален кожен горниот материјал, ткаенина за ткаенини, ПУ и кожа како надворешна боја. Чевлите се меки и лесни.

Избор на клиенти..