• Свеж
Bluegrass Decals B1002 Scotty Scottish Terrier Love Decal налепница
zoom_in

Bluegrass Decals B1002 Scotty Scottish Terrier Love Decal налепница

DEN 62.72

Стока
check Достапно.

ДЕЦАЛНИ МЕРКИ 5.0 инчи x 5,0 инчи. Лесно за аплицирање - Вклучени упатства. Премиум 7-годишен винил на отворено. ДЕЦАЛНИ МЕРКИ 5.0 инчи x 5,0 инчи. Лесно за аплицирање - Вклучени упатства. Премиум 7-годишен винил на отворено. Декларациите можат да се применат на која било чиста, мазна површина : прозорци, автомобили, чамци или внатрешни wallsидови. Ова е налепница со висок квалитет што може да се примени на прозорецот на вашиот автомобил (како што е прикажано) или скоро за секоја мазна чиста површина. Налепницата е единствена боја (бела) и нема позадина. Изработено е од висококвалитетен винил кој ќе трае многу години надворешна употреба без згаснување, пилинг или пукање. Примената на налепницата е многу лесна, трае само неколку минути.

Избор на клиенти..