• Свеж
RCAWD CVD погонски вратила 4,5 mm подолг W месинг подебел хексадецимален хексадецимален за 1/24 аксијални надградби на SCX24, делови за поголеми тркала без четка/четкана моќн?
zoom_in

RCAWD CVD погонски вратила 4,5 mm подолг W месинг подебел хексадецимален хексадецимален за 1/24 аксијални надградби на SCX24,

DEN 415.84

Стока
check Достапно.

? ✨#axi00001 (T1, T2); ✨#axi00002 (T1, T2); ✨#axi00005 (T1, T2); ✨#axi00006 (T1, T2, T3). 【4,5 мм подолг CVD -вратило】 : Повратното вратило е издолжено така што клиентите можат да соберат поголеми гуми, како што е претворање на автомобил RC Crawlers во голем автомобил за хоби на нозе. ? 【Super Heavy Duty 40 Cr-Mo челик】 : Материјалот користи 40 хром молибден, кој е посилен од 45 челик. Овој материјал може да ги издржи потребите на некои играчи за да ја надградат моќта од четка до четка. ? 1 парчиња задна вратило на оската CVD; 4 парчиња месинг подебел хексадецимален. ✨ 【【RCAWD услуга】 : Повеќе од 15 години развој, вашата поддршка и нашата континуирана иновација нè направија она што сме денес. Секој клиент е ценет. Било какви сомнежи, pls контактирајте го нашиот пријателски тим RCAWD, ние ќе го решиме. ? ✨#axi00001 (T1, T2); ✨#axi00002 (T1, T2); ✨#axi00005 (T1, T2); ✨#axi00006 (T1, T2, T3). 【4,5 мм подолг CVD -вратило】 : Повратното вратило е издолжено така што клиентите можат да соберат поголеми гуми, како што е претворање на автомобил RC Crawlers во голем автомобил за хоби на нозе. ? 【Super Heavy Duty 40 Cr-Mo челик】 : Материјалот користи 40 хром молибден, кој е посилен од 45 челик. Овој материјал може да ги издржи потребите на некои играчи за да ја надградат моќта од четка до четка. ? 1 парчиња задна вратило на оската CVD; 4 парчиња месинг подебел хексадецимален. ✨ 【【RCAWD услуга】 : Повеќе од 15 години развој, вашата поддршка и нашата континуирана иновација нè направија она што сме денес. Секој клиент е ценет. Било какви сомнежи, pls контактирајте го нашиот пријателски тим RCAWD, ние ќе го решиме. RC погон на вратилото.

Избор на клиенти..