• Свеж
Цевче за намалување на топлината на топлина 2: 1 кабелска цевка за ракави, [за заштита на електрична изолација] - 2мм диа/5м/црна
zoom_in

Цевче за намалување на топлината на топлина 2: 1 кабелска цевка за ракави, [за заштита на електрична изолација] - 2мм диа/5м/црна

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Цевката за намалување на топлината е со добро запечатување, особено погодно за електрична врска со жица; Добра издржливост и отпорност на стареење и издржлива ;. Цевката за намалување на топлината се намалува брзо, е едноставна за работа и е погодно за употреба ;. Добра електрична изолација, особено погодна за употреба во разни електрични апликации. 1- [Добра карактеристика] : Цевчето за намалување на топлината е со добро запечатување, особено погодно за електрична врска со жица; Има добра издржливост и отпорност на стареење и е издржлив; Цевката за намалување на топлината се намалува брзо, е едноставна за работа и е погодно за употреба; Добра електрична изолација, особено погодна за употреба во разни електрични апликации. 2- [Совршена големина] : DIA : 2mm/0,08-инчи; Должина : 5м/16ft; Боја : црна; Смалување : 2 : 1. 3- [Широка примена] : Цевките за намалување на топлината се со добра изолација и главно се користат за електрична жица, ликвидација и заштита на изолација на електрични жици и кабли и изолација на електронски компоненти, како што се отпорници и кондензатори. 4- [Материјал / уникатен дизајн] : Добра изведба на изолација, користена за пакување на смалување на разни жици и кабли, погодно за сортирање на жица и заштита на изолација. 5- [Совети] : Ве молиме, потврдете ја точната големина пред да нарачате. 1- [Добра карактеристика] : Цевчето за намалување на топлината е со добро запечатување, особено погодно за електрична врска со жица; Има добра издржливост и отпорност на стареење и е издржлив; Цевката за намалување на топлината се намалува брзо, е едноставна за работа и е погодно за употреба; Добра електрична изолација, особено погодна за употреба во разни електрични апликации. 2- [Совршена големина] : DIA : 2mm/0,08-инчи; Должина : 5м/16ft; Боја : црна; Смалување : 2 : 1. 3- [Широка примена] : Цевките за намалување на топлината се со добра изолација и главно се користат за електрична жица, ликвидација и заштита на изолација на електрични жици и кабли и изолација на електронски компоненти, како што се отпорници и кондензатори. 4- [Материјал / уникатен дизајн] : Добра изведба на изолација, користена за пакување на смалување на разни жици и кабли, погодно за сортирање на жица и заштита на изолација. 5- [Совети] : Ве молиме, потврдете ја точната големина пред да нарачате.

Избор на клиенти..