• Свеж
2022 Креативно печатење хартија за цртање на пролетен фестивал во стилот забавно позиционирање на печатење во боја на лицето CT1
zoom_in

2022 Креативно печатење хартија за цртање на пролетен фестивал во стилот забавно позиционирање на печатење во боја на лицето

DEN 127.84

Стока
check Достапно.

хартија. Увезени. Затворање на привремено. 140*180мм 4 слоеви/лист, пакет од 55 ждрепки. Големина : 19*12*3 CMTHE сетот содржи шест пакувања на. Ткива со различна надворешна амбалажа, EAC. H пакетот содржи 4 различни отпечатоци, кои Ar. Е многу погоден за пролетниот фестивал и. Додадете во атмосферата на пролетниот фестивал. 2022 Креативно печатење хартија цртање пролетен фестивал стил забавно позиционирање на печатење во боја на лицето CT1.

Избор на клиенти..