• Свеж
Сива 2-lt. Близу на таванот со алабастер стакло P3927-09 со осветлување на напредокот
zoom_in

Сива 2-lt. Близу на таванот со алабастер стакло P3927-09 со осветлување на напредокот

DEN 923.20

Стока
check Достапно.

Дво светло полу-светло во кое има стакло во форма на купола со цврста трим и украсни копчиња. Вклучени се и вклучени и монтирани ланци и тавани. Вклучени сијалици : Лажна тежина на производот : 6 Боја на производот : сива ламба Ватса : 100 стакло : Алабастер Тежина : 6 Белешки : Инстали како блиску до таванот или висина за висина со вклучен хардвер.

Избор на клиенти..