• Свеж
R1 концепти мајстор за сопирачки цилиндер BMC-72055
zoom_in

R1 концепти мајстор за сопирачки цилиндер BMC-72055

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

100% О.Е.М спецификација. Сосема ново, подготвени за инсталирање, не е потребна измена. 100% тестиран притисок за да се обезбеди сигурност и долготрајни перформанси. Поставка за заштита од 'рѓа. Вклучува резервоар (каде што е применливо). R1 концептите Компонентите на сопирачките обезбедуваат висококвалитетна моќност на запирање. Со нашата најсовремена технологија, роторите на сопирачките ќе траат подолго, ќе настапат подобро и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји. Со седиште во Лос Анџелес, Калифорнија, САД. R1 Concepts е водечки производител и малопродажба на наградувани системи за сопирање на автомобили. Со над 20 години знаење за автомобилски сопирачки, R1 Concepts разви еден од најсеопфатните каталози на сопирачките во индустријата за сите странски и домашни апликации за возила од 1930-денес.

Избор на клиенти..