• Свеж
Обвивки за седишта за бебиња од jlika - затегната крошна за новороденчиња и доилка за доење за доење новороденчиња новороденчиња бебиња девојки момчиња најдобри туш ?
zoom_in

Обвивки за седишта за бебиња од jlika - затегната крошна за новороденчиња и доилка за доење за доење новороденчиња новороденчиња

DEN 447.68

Стока
check Достапно.

Обвивките за медицинска сестра му овозможуваат на вашето бебе да дои во приватна, дури и во јавност. Го прави најдобриот подарок за туширање за бебиња!. √ Дискретно покритие : Неењето на бебето во јавност е сосема природно, но не е секогаш најудобно. Крошна на седиштето на автомобилот што е одлична за заштита од сончева светлина која не може да се разнесе. Нашите медицински сестри имаат совршена должина што ви овозможува да имате околу покриеност без да го откриете вашето новороденче девојче, момче или самите себе. Изработено е од затегнат дишење со високо квалитетен материјал за мешавина од рајон. Уживајте во овие одлични карактеристики и повеќе : · Лесна, прилагодлива и дише ткаенина · Нема токи, ленти или прилепувања потребни за прилагодување · Совршена мешавина на мека ткаенина · Совршена за патување, доење и повеќе · Премиум, дискретно покритие кликнете „Додај во количка“ сега И заштити го вашето бебе додека ги одржувате пријатно!. Тоа значи дека ви треба бебешки покритие што ви дава целосна покриеност од yingубопитни или осудени очи. Поставете ја вашата нарачка сега со доверба!. Ако не сте 100% задоволни, тогаш ќе го вратиме секој денар. Нашите медицински сестри имаат совршена должина што ви овозможува да имате околу покриеност без да го откриете вашето новороденче девојче, момче или самите себе. Со нашиот модерен стилски дизајн на стилски ленти, мама и новороденче може да бидат удобни во лето и зима. √ Не неспоредлив квалитет : Вашето задоволство значи сè за нас во Јлик. √ Мулти-употреба корици од jlika лесно се претвораат од капакот на седиштето на автомобили во породилно медицинска сестра, марама за бесконечност. Направено од мешавина на ултра-меки рајон и спандекс, нашите затегнувачки капаци за бебиња ви даваат разноврсност што ви е потребна за да живеете активен, на животниот стил на мајка во 21 век. Затоа, секое покритие на седиштето на автомобили се создава според највисоките стандарди за квалитет и е дизајнирано да ги надмине вашите највисоки очекувања!. √ Мулти-употреба корици од jlika лесно се претвораат од капакот на седиштето на автомобили во породилно медицинска сестра, марама за бесконечност. Благодарение на капакот на медицинската сестра Jlika, можете да го сторите тоа и многу повеќе. Со нашиот модерен стилски дизајн на стилски ленти, мама и новороденче може да бидат удобни во лето и зима. Нашите разноврсни капаци се направени да се протегаат, да се повлечат и да го завиткаат седиштето на вашето бебе.√ Мека, прилагодлив дизајн : Нашите разноврсни мулти -употреба, затегнати капаци на седиштето за бебиња за бебиња за новороденчиња, ви овозможуваат да ја покриете крошна за бебето со автомобил, кое го штити вашето новороденче од ветер, дожд, сонце и инсекти додека сте надвор. Кога сте мајка што го дои своето бебе, особено оној со многу работи за трчање, немате секогаш време да најдете тивко, затскриено место за да го нахрани вашето бебе. √ Мека, прилагодлив дизајн : Нашите разноврсни мулти -употреба, затегнати капаци на седиштето за бебиња за бебиња за новороденчиња, ви овозможуваат да ја покриете крошна за бебето со автомобил, кое го штити вашето новороденче од ветер, дожд, сонце и инсекти додека сте надвор.

Избор на клиенти..