• Свеж
Зомби рачно лилјак полноќна Ноќта на вештерките пилули торбички торбички организатор кутија со патент преносен витамин риба масло лекови случај за спортско кампу
zoom_in

Зомби рачно лилјак полноќна Ноќта на вештерките пилули торбички торбички организатор кутија со патент преносен витамин риба

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Може да складира витамини, апчиња или клучеви, обетки и други мали предмети. Печатено со исклучителни отпечатоци, мали и симпатични и може да се постават директно во џебови, чанта, чанта, ранец, куфер. Целата торба се препорачува да се измие со рака, обесено да се исуши во сенка, пеглана на ниска температура, не исплакнат, не се исцрпува (делумно исцедена), ве молиме исчистете го пред да го користите за прв пат. 【Внатрешна структура】 : Нашата торба за случаи со пилули содржи главна торба и предниот џеб за вметнување; Главната торба содржи торба со патент, и два мали џебови за вметнување, со еластичен слот за картички, што е погодно за складирање и фиксирање на различни вреќи со лекови. 【Користете】 : Нашата торба за случаи со пилули е мала во големина и е отпечатена со исклучителен принт. Карактеристики : Нашата торба за случаи со пилули содржи главна торба и предниот џеб, затворање на поштенски патенти.Поставете го производот подалеку од висока температура и влажност. Тоа не е само преносен, туку и одличен декор/подарок. ОБЕДИНЕТЕ, ВАШИТЕ, ЗАШТИТЕ ВО СОДРИНА, IRОВОТ НА СЛЕДНА ТЕМЕРМАЦИЈА, НЕ исплакнете, не избркајте и може делумно да се исцеди. Целата торба се препорачува да се измие со рака, обесено да се исуши во сенка, пеглана на ниска температура, не исплакнат, не се исцрпува (делумно исцедена), ве молиме исчистете го пред да го користите за прв пат. Многу погоден за патување, спорт, теретана, кампување, семејство, хотел, риболов.14x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско влакно), а целата торба е отпечатена со специјално печатење.【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x3. 【Чистење】 : Отстранливата пластична кутија за пилули е лесна за чистење и полнење. Тоа не е само преносен, туку и одличен декор/подарок. Ве молиме, исчистете го пред првото користење. Може да складира витамини, апчиња или клучеви, обетки и други мали предмети. 【Користете】 : Нашата торба за случаи со пилули е мала во големина и е отпечатена со исклучителен принт. Изјавите за правно одрекување : Изјавите во врска со додатоците во исхраната не се проценети од ФДА и не се наменети да дијагностицираат, лекуваат, лекуваат или спречуваат каква било болест или здравствена состојба. Многу погоден за патување, спорт, теретана, кампување, семејство, хотел, риболов. 【Отстранете ја кутијата со пилули】 : Нашата торба за случаи со пилули содржи отстранлива пластична кутија за пилули, која може да се користи за да се одржи различна пилула. 【Чистење】 : Отстранливата пластична кутија за пилули е лесна за чистење и полнење.

Избор на клиенти..