• Свеж
Хексадецимално Прецртување Умре, Спб 1ин, 12 Теренот
zoom_in

Хексадецимално Прецртување Умре, Спб 1ин, 12 Теренот

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

● Хексадецимално Прецртување Умре, Спб 1ин, 12 Теренот. ① Умре Форма : Хексадецимален. Тип на нишка : УНФ. ● Големина На Конец За Умирање : 1 " -12. ● Материјал За Умирање : Јаглероден Челик. 10м979 Хексадецимален Навој Умре, Големина На Конец 1 Инчи.-12, УНФ, Цврст, Материјал За Умирање Јаглероден Челик, Завршна Обработка Без Облога, ТИП НА Конец УНФ, Навои По Инч 12, Насока На Конец Десна Рака, Дебелина на Умирање 1 инчи, Шестоаголна Форма, Големина На Шестоаголник 1 13/16 инчи.

Избор на клиенти..