• Свеж
Диода LED двоен Блаже ™ 12V LED лента светлина 80 CRI 2700K 100FT 5,75W/FT
zoom_in

Диода LED двоен Блаже ™ 12V LED лента светлина 80 CRI 2700K 100FT 5,75W/FT

DEN 1348.80

Стока
check Достапно.

Тип на врска : DC Plug, Hardwire. Затемнето : Да. Агол на светлосен зрак : 120 степени. CRI опсег : 80-89. Гаранција : 12-годишна ограничена. Тип на врска : DC Plug, Hardwire. Затемнето : Да. Агол на светлосен зрак : 120 степени. CRI опсег : 80-89. Гаранција : 12-годишна ограничена. Диода LED двојно пожар 12 V LED лента светлина 80 CRI 2700 K 100 FT 5.75 W/FTDOUBLE BLAZE LED лента светло е светло за светло на ЛУМЕН ЛИЕ за апликации за светло. Развиено за осветлување на задачи и области кои бараат максимално осветлување. Феации и придобивки со хромапат за висок лумен fixtureperfect за осветлување на задачи80+ CRI : Одлична рендерирање на бои12 VDC & 24 VDC Опции за опции за учество, ROHS, UL наведен, UL Standard 2108 Environment / IP Reding Indoorled Chipto Ther Max. Run Up до 16,4 ft.wattage по подножје5,75 WWarranty12-годишен ограничен.

Избор на клиенти..