• Свеж
Складирање за складирање на студентски студентски дом DBYLXMN Складиште за складирање со кука со кука за складирање на големи капацитети за складирање 20 Организатор ?
zoom_in

Складирање за складирање на студентски студентски дом DBYLXMN Складиште за складирање со кука со кука за складирање на големи

DEN 177.60

Стока
check Достапно.

Можете исто така да ги земете кога ќе излезете. Складирање канти плакари за џемпери контејнери за складирање на облека Организатор плакари за кампување канти за складирање зимски контејнери за складирање на облека за складирање на гардероба. 4 куки од страна и на дното за висечки кеси и облека. Димензии : L : 12. Канти за складирање на плакари за ткаенини канти за складирање метални канти за складирање со капаци Организатор за бебешки ќебиња Организатор за складирање џемпер за складирање контејнери за складирање канти за отпадоци. Практичен и совршен за декор за дома. Широк спектар на употреба : Лесен за висина за складирање, погодна за студентите да се дружат за креветот за да складираат книги, списанија, закуски, чаши и други предмети; Исто така, може да се обеси на канцеларијата за да поставите некои алатки за работа, итн. Голем капацитет и практичен : складирање и виси за два во-едно, повеќенаменско складирање; Поделено складирање за да се обезбеди чисто и уредно, лесно да се најде. Може да се обеси од креветот како голема корисна корпа за складирање. Може да се користи за кревети за кревети, училишни домови, кревети, инвалидски колички, кревети со чувари, итн. Складирање канти плакари за џемпери контејнери за складирање на облека Организатор плакари за кампување канти за складирање зимски контејнери за складирање на облека за складирање на гардероба. Можете исто така да ја ставите куката и да ја поставите на масата за складирање. Широк спектар на употреба : Лесен за висина за складирање, погодна за студентите да се дружат за креветот за да складираат книги, списанија, закуски, чаши и други предмети; Исто така, може да се обеси на канцеларијата за да поставите некои алатки за работа, итн. Може да се обеси од креветот како голема корисна корпа за складирање. Практичен и совршен за декор за дома. Голем капацитет и практичен : складирање и виси за два во-едно, повеќенаменско складирање; Поделено складирање за да се обезбеди чисто и уредно, лесно да се најде. Компактна облека за складирање големи вреќи за складирање меки еднострани канти за складирање торби за складирање ќебиња бебе организатори и фиоки за складирање патенти за складирање торби за постелнина. Двојните куки имаат цврста суспензија, силен капацитет за носење на оптоварување, силен и издржлив и нема да падне. Канти за складирање на плакари за ткаенини канти за складирање метални канти за складирање со капаци Организатор за бебешки ќебиња Организатор за складирање џемпер за складирање контејнери за складирање канти за отпадоци. Ќебиња идеи за џемпери за складирање контејнери за гардероба за складирање торби за складирање кеси за патенти за складирање торби за чување метални канти за складирање со капаци. Складиште за складирање на студентски студентски дом, виси корпа за висина со кука за складирање со голем капацитет, висина за складирање 20 Организатори за складирање, кои можат да се дружат за студентите за да складираат книги, списанија, закуски, чаши и други бои на предмети како што е прикажана големина : Како што е прикажано на сликата : 1* кутија за складирање. Двојните куки имаат цврста суспензија, силен капацитет за носење на оптоварување, силен и издржлив и нема да падне.

Избор на клиенти..