• Свеж
Gooffy клуч над вратата кука алуминиумска кука туш стаклена врата кука бесплатна дупка држач за кука кука организатор за приклучок за решетки за клучеви куки куки кук
zoom_in

Gooffy клуч над вратата кука алуминиумска кука туш стаклена врата кука бесплатна дупка држач за кука кука организатор за приклучок

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Брза и лесна инсталација, едноставно прикачете ја куката на вратата за туширање без рамка дебела од 15 мм. Не е потребно дупчење или лепење. Изработено од високо квалитетен простор алуминиум, издржлив и стабилен, не е лесно да се 'рѓа или деформира - погоден за висечки крпи, бањи и стискави за туширање, итн., Прикачете под агол поголем од 90 степени за да спречите пад на предметите - погодни за кујна, погодни за кујна, погодни за кујна, погодни за кујна, бања. Лесно за носење, без удари. Задебелен материјал, не е лесен за кршење. Површинска површина, нема штета на вашата кожа. Секогаш може да биде сосема ново како потеклото. Брза и лесна инсталација, едноставно прикачете ја куката на вратата за туширање без рамка дебела од 15 мм. Не е потребно дупчење или лепење. Изработено од високо квалитетен простор алуминиум, издржлив и стабилен, не е лесно да се 'рѓа или деформира - погоден за висечки крпи, бањи и стискави за туширање, итн., Прикачете под агол поголем од 90 степени за да спречите пад на предметите - погодни за кујна, погодни за кујна, погодни за кујна, погодни за кујна, бања. Лесно за носење, без удари. Задебелен материјал, не е лесен за кршење. Површинска површина, нема штета на вашата кожа. Секогаш може да биде сосема ново како потеклото. Go Offywelcome во нашата продавница, ние сме ангажирани во хардверскиот бизнис околу 20 години, исто така работевме во полето за е-трговија околу 6 години, ние сме посветени на снабдување на клиенти добри производи и услуги. Купете со забава од почетокот до крај. Сите прашања, ве молиме слободно кажете ни. Изведете и лесна инсталација, едноставно закачете ја куката на вратата за туширање без рамка помалку од дебелина од 15 мм. Не е потребно дупчење или лепење. Изработено од висококвалитетен простор за алуминиум, издржлив и стабилен, не е лесно да се 'рѓа или деформира - погоден за висини крпи, бањи и пискави за туширање, итн. паѓање , погодно за кујна, бања. Лесен за носење, без удари. Вистинската боја на производот може да отстапи од фотографијата поради светлина.2. Може да има мало отстапување во мерењето на производот.

Избор на клиенти..