• Свеж
Мапа на знамето на градот Ватикан, повлекувајќи тркалање топка, сино мастило мазно пишување топка топка пенкало за мажи жени канцелариски пенкала 2 компјутери
zoom_in

Мапа на знамето на градот Ватикан, повлекувајќи тркалање топка, сино мастило мазно пишување топка топка пенкало за мажи жени

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Компјутер. Направени во САД или увезени. ✿ Нашето пенкало со топка е изработено од висококвалитетен компјутерски материјал, кој е издржлив и удобен за пишување. ✿ Нашето пенкало со топка пишува непречено и има удобен зафат, што го прави совршен за пишување. ✿ Единствениот дизајн на моделот на ова пенкало за топка ви овозможува да го истакнете вашиот стил кога работите или студирате. ✿ Ова пенкало за топка е одличен подарок за деца, пријатели, соработници, дозволувајќи им да имаат уникатно пенкало за топка. ✿ пенкала за топка се погодни за места каде што се потребни пенкала за топка, како што се училиштата и канцелариите. Компјутер. Направени во САД или увезени. ✿ Нашето пенкало со топка е изработено од висококвалитетен компјутерски материјал, кој е издржлив и удобен за пишување. ✿ Нашето пенкало со топка пишува непречено и има удобен зафат, што го прави совршен за пишување. ✿ Единствениот дизајн на моделот на ова пенкало за топка ви овозможува да го истакнете вашиот стил кога работите или студирате. ✿ Ова пенкало за топка е одличен подарок за деца, пријатели, соработници, дозволувајќи им да имаат уникатно пенкало за топка. ✿ пенкала за топка се погодни за места каде што се потребни пенкала за топка, како што се училиштата и канцелариите. Ова е класично пенкало со сино мастило. Пишувањето е сигурен, главата на топката е мазна, а мастилото не е лесно да се пробие. Тоа е идеално за канцелариски пенкала, пенкала за потписи, училишни материјали за возрасни и деца.

Избор на клиенти..