• Свеж
Mirage Pet Products 57-64 xxxlbpk розова техниколор дива rhinestone миленичиња фустан светло, 3x-голем
zoom_in

Mirage Pet Products 57-64 xxxlbpk розова техниколор дива rhinestone миленичиња фустан светло, 3x-голем

DEN 817.60

Стока
check Достапно.

Земја на потекло : Соединетите држави. Број на модел : 57-64 XXXLBPK. Поли/памучна мешавина за максимална удобност и издржливост. Димензии на пакетот на артикалот : 1,0 "L x 1.0" W x 1.0 "H. Рачно изработени во САД, овие фустани прават секое куче девојче да изгледа најдобро! Големината на Мираж работи малку мала, не заборавајте да ја проверите табелата со големина и мерката за да се осигурате Правилно вклопување! Сите фустани од Мираж имаат мешавина од поли/памук за да обезбедат максимална удобност, врвно вклопување и издржливост.

Избор на клиенти..