• Свеж
WSSBK 10кг Кутија За Складирање Ориз Диспензерот За Житни Култури Флип Капак Организатор На Храна Контејнер За Складирање Кујна Запечатена Кофа Со Ориз Доказ За Инсек
zoom_in

WSSBK 10кг Кутија За Складирање Ориз Диспензерот За Житни Култури Флип Капак Организатор На Храна Контејнер За Складирање Кујна

DEN 398.40

Стока
check Достапно.

100% материјал за храна : нетоксичен, без мирис, здрав и еколошки материјал за храна, грижа за вашето здравје. Отстранлив корито за стареење ориз : уникатниот дизајн на коритото за стареење ориз може да собере стареење ориз или други зрна, што е погодно и удобно. Долна макара : дизајнот на долната макара може да го намали отпорот при движење, слободно движење, да заштеди време и напор. Лименки за ориз за испорака : Секоја кофа со ориз е специјално претставена со конзерва за ориз, што е поудобно. Заптивка за прицврстување : телото и капакот на цевката прифаќаат заптивка за прицврстување, која има силни перформанси на запечатување и не е лесно да се отстрани капакот.

Избор на клиенти..