• Свеж
Пума - Јуниорс Тактино II FG/AG чевли
zoom_in

Пума - Јуниорс Тактино II FG/AG чевли

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

ткаенина и синтетички. Гума ѓон. Puma Tacto II FG/Ag Jr White/Prism розова 8. ткаенина и синтетички. Гума ѓон. Puma Tacto II FG/Ag Jr White/Prism Pink 8. Лизгајте се на овие фудбалски тактики II и го исфрлат во стил. Оваа прифатлива обувка за влез на ниво е совршена за аспиранти фудбалски суперarsвезди, комплетни со мека постава и цврсто горе за максимална удобност. За крајна изведба на цврста земја и вештачка трева - сè до последниот свиреж.

Избор на клиенти..