• Свеж
Mirage Pet Products Hungry Јас сум екранот за печатење кошула црвена xxxl
zoom_in

Mirage Pet Products Hungry Јас сум екранот за печатење кошула црвена xxxl

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Наменето за крајна удобност. Направено да се лизне над главата на кучето. 50/50 мешавина од поли памук, машинско миење внатре. Наменето за крајна удобност. Направено да се лизне над главата на кучето. 50/50 мешавина од поли памук, машинско миење внатре. Поли/памучна кошула без ракави за секојдневно носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост!.

Избор на клиенти..