• Свеж
Лидил Винил заштита за заштита на кожата налепница за декларирање компатибилен со Dell Latitude E5420
zoom_in

Лидил Винил заштита за заштита на кожата налепница за декларирање компатибилен со Dell Latitude E5420

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

„Комплет за кожа“ вклучува капак на кожата, палма кожа, упатства за апликација и стискање. Налепница за налепници за винил за винил за винил со високо квалитетен винил материјал со печатење со висока резолуција и прецизно сечење. Анти-гребење, водоотпорен, не-испарен, отстранлив и лепило без гуми. Палмските кожи обезбедуваат целосна покриеност, за разлика од Cut to Fit производи. Нашите кожи се произведени од висококвалитетни, 3-милји материјали. Користејќи патентиран систем за ослободување на воздухот за лесна примена, секој пат добивате инсталација без меурчиња. Секоја кожа е прецизно намалување на компјутерски контролиран винил секач за точна големина и вклопување. Ние ги вклучуваме упатствата за кожа и апликација со секоја нарачка.

Избор на клиенти..