• Свеж
Четка за фондација за шминка, лице кабуки четка срце рамна горната форма, течност за мешање на коректор, крем или беспрекорна шминка во прав, мала големина…
zoom_in

Четка за фондација за шминка, лице кабуки четка срце рамна горната форма, течност за мешање на коректор, крем или беспрекорна

DEN 95.68

Стока
check Достапно.

★ Сакајте ја вашата убавина : беспрекорна шминка за сите видови на козметика, течна основа, руменило, крем за ББ, моќ на сенка, карантин, коректор, итн. Најдобар беспрекорен резултат за вас. ♥ Носете пријателски : Со оваа мала и лесна четка за фондација, можете брзо да нанесете насекаде. Исто така одлично за патничко носење. ♥ Дебели, ултра-меки влакна : Оваа фондација четка не е пролетана, високо-чешма. Четкајте меки влакната, пријателски за кожата, што не ги губи производите и непречено ја применува Фондацијата. ♥ Симпатична специјална форма : Симпатична четка за фондација на форма, мала и нежна, замрзната удобна рачка го олеснува држењето. ♥ Размислен подарок : Оваа четка за лице со кутија за прашина ќе направи внимателен мал подарок за дружење. Тоа е вашиот мал чин на грижа за неа. Фондација на форма на срцева форма со висококвалитетна синтетички влакната обезбедуваат совршена зона за ефект за употреба . Големина : 1,77*1.11*1,61 инч.

Избор на клиенти..