• Свеж
Hibelle жени активни јога капри панталони влечејќи директно широка нога лабава удобна салон за џемпери со џебови со џебови
zoom_in

Hibelle жени активни јога капри панталони влечејќи директно широка нога лабава удобна салон за џемпери со џебови со џебови

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Црна : 70% полиестер, 25% памук, 5% спандекс. Други бои : 50% полиестер, 42% памук, 8% спандекс. Затворање на влечење. Машинско миење. Пријателска за кожа и мека ткаенина нуди мазна перформанси со ниско триење. Лесен, истегнат и дише материјал за дишење на пот, за да ве одржува удобно. Доволно издржлив за вашата салата или секојдневно секојдневно носење со овие панталони за женски хибел. Оваа обична панталона Капри има еластична лента за половината и прилагодлива цртеж за прилагодено вклопување, што е удобно и лесно се повлекува нагоре и надолу. Две големи странични џебови се доволно убави и длабоки, погодно чувајте ги клучевите, кредитната картичка или мобилните телефони и воздушните парчиња. Лабавите панталони Капри дизајнирани со директна широка нога и должина на капри, обезбедуваат ласкава форма. Willе ве натера да изгледате слабеење и да се чувствувате пријатно кога носите, одржувајте се да се опуштите во целото време или спортско време. Ласкави широка форма на ногата за повеќе типови на тело и лесен за носење. Опуштено вклопување со под должината на коленото. Оваа култура може да се користи како обични панталони или спортски панталони. Совршено за лепење, џогирање, одење, трчање, јога, тренингот, одмор, плажа или околу куќата. Овие обични памучни панталони ќе бидат омилени во вашата дневна облека, женски пот, капри панталони убаво удобно за дами, тинејџери, јуниори. Белешка : Големина- Совршена за многу типови на тело. Погледнете ја нашата табела за да ја пронајдете вашата соодветна големина. Услуга : Брза испорака, лесно враќање или размена. Проверете ги џемперите на Хибел Капри, дајте си шанса да пробате, ќе го сакате тоа!. Не гледајте, потпетирање на пот, одржувајте да останете кул и удобни за време на вежбањето. Убав удобен, простран и здрав материјал. Ова разноврсни панталони со капри е достапно и достапно, одлично за секојдневно атлетиз.

Избор на клиенти..