• Свеж
8 Парчиња Иглички За Коса во Форма На Буквата У француски Иглички За Коса Метални француски Иглички у Гроздобер Вилушка За Коса Игла За Бухти Жени Девојки Додатоци ?
zoom_in

8 Парчиња Иглички За Коса во Форма На Буквата У француски Иглички За Коса Метални француски Иглички у Гроздобер Вилушка За Коса

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Богата количина : ќе добиете 8 парчиња француски шноли Во Форма На Буквата У, кои се достапни во некои слатки стилови, прекрасни и едноставни, дизајнирани со идеална големина, стилски додатоци за употреба, богати стилови и доволно количество за да изберете и да одговарате со вашата различна облека, можете исто така да ги споделите со вашите пријатели. Убави и лесни за употреба : овие шноли во Форма На Буквата У усвојуваат едноставен и практичен дизајн, лесен за употреба, класичните еднобојни или елегантни модели на школки од желка ги прават шнолите поисклучителни, носејќи ги ќе изгледате толку префинето и привлечно, тие се погодни за разни прилики и соодветни за жени и девојчиња од повеќето возрасти. Сигурен материјал : стапчињата за коса во француски стил се направени од материјал од ацетатна табла, а Стапчињата за вилушка за коса Во Форма На Буквата У се направени од метал, со мазен изглед и мала тежина, не се лесни за кршење, но рефлектираат светлина и сјај во светлата, користете ги овие иглички за коса во различни забави ќе направат да изгледате пошармантно. Создадете разновидни фризури : ако барате едноставни, но привлечни иглички за коса во Форма На Буквата У за да создадете шармантни фризури, овие шноли ќе бидат добар избор, тие можат да помогнат да се дизајнираат различни стилови на коса и нема да бидете разочарани; женските стапчиња за коса со силно затворање се погодни и за долга коса и за коса со средна должина. Исклучителни подароци : овој комплет од 8 парчиња стапчиња за коса се во едноставен и елегантен стил, со класични бои, убаво е да се служи како подарок За Денот на Вљубените, подарок за роденден, божиќен подарок на вашата свршеница, сопруга, мајка, пријатели итн.

Избор на клиенти..