• Свеж
Зиххдп мачка за грамофонско истекување на играчки за играчки за играчки за спуштање на храна, која се дистрибуира затворена играчка за интерактивна обука за мачки
zoom_in

Зиххдп мачка за грамофонско истекување на играчки за играчки за играчки за спуштање на храна, која се дистрибуира затворена

DEN 577.44

Стока
check Достапно.

Ова е мултифункционална забавна играчка со мачки кои интегрираат табела, рингишпил за дистрибуција на храна, стапчиња за мачки и други функции. Исто така е играчка која помага да се подобри интелигенцијата на домашните миленици. Дизајнот на разни функции може да привлече интерес на мачки за играње. Дното на играчката е транспарентна патека. На патеката има повеќе топки за мачки. Мачката може да ја користи шепата на мачката за да ја премести топката за мачки на патеката. Топката за мачки ќе направи кружно движење за привлекување интерес на мачките. Средниот слој на играчката е играчка за грамофони со мачки, која протекува храна. Плаќањето може да се ротира под дејството на надворешната сила на мачката. Отворете го транспарентниот таван на грамофон и додадете храна за мачки или закуски. Стапче за мачки е дизајниран на таванот на играчката, а две стапчиња за мачки се дизајнирани од двете страни на средната грамофон. Мачката може да ја ротира мачката со вртење на стапчето за мачки. Дизајнот со повеќе смешни делови за мачки ќе донесе повеќе и подолга забава. Играчката е изработена од високо -квалитетни здрави материјали, силни и издржливи и нема да биде оштетена од домашни миленици. Процесот на употреба е едноставен, и оваа мултифункционална забавна играчка за мачки може да се користи долго време. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за производи за играчки за мачки : Пластична Големина на производот : приближно. 35x26.5cm/13.8x10.4in Список на пакети : 1 x мачка за протекување на храна играчка 1 x додатоци Топка за играчки 1 x ознака Белешка : Ве молиме, дозволете мали отстапувања поради рачно мерење.

Избор на клиенти..