• Свеж
Микролитар 11-0052KT Snap-Tin Cap со FEP/BUTTIL SEPTA, црна, големина на капаче од 11 мм
zoom_in

Микролитар 11-0052KT Snap-Tin Cap со FEP/BUTTIL SEPTA, црна, големина на капаче од 11 мм

DEN 702.40

Стока
check Достапно.

Со fep/butyl Septa. Црна боја. Големина на капачето од 11мм. Пакет од 100. со FEP/бутил септа. Црна боја. Големина на капачето од 11мм. Пакет од 100. Микролитар 11-0052 KT Snap-Tin Cap со FEP/BUTTIL SEPTA, црна, големина на капаче од 11 мм, пакет од 100. Овој производ е направен во САД и произведен од DWK Life Sciences.

Избор на клиенти..