• Свеж
Зубаз НФЛ тим бои женски потресен градиентски нозе
zoom_in

Зубаз НФЛ тим бои женски потресен градиентски нозе

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

100% полиестер. Затворање на патент. 88% полиестер 12% спандекс. Сублимирана графика во тимските колекции, тимска лепенка на левото колено. Висока еластична лента за половината. Зашивање на рамни плочи, целосна покривка на Ленгт. Официјално лиценциран од НФЛ. Повеќе од 27 години, класичните производи на Зубаз се истакнаа како крајниот пример за луд стил и неверојатна удобност. Погледнете остри во теретана, на терен, или само надвор и околу додека го поддржувате омилениот тим на НФЛ во овие женски хеланки во НФЛ. Женска големина.

Избор на клиенти..