• Свеж
Гроздобер Женска Маица Вратоврска Со Кратки Ракави-Боја На Квадратен Врат Трендовски Секојдневни Дуксери За Дишење Летно Лабаво Вклопување
zoom_in

Гроздобер Женска Маица Вратоврска Со Кратки Ракави-Боја На Квадратен Врат Трендовски Секојдневни Дуксери За Дишење Летно Лабаво

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

✈ ✈+За Превозот На Yubnlvae Quited : Испорачан во Рок од 48 часа по нарачките,стандардна Испорака : 7-15 дена, Забрзана Испорака : 3-5 дена. Вашата евалуација ќе ги води новите клиенти да купуваат производи што им се допаѓаат подобро. Тоа е задолжително во вашата гардероба.100% Полиестер. Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Јубнлви пред Да Нарачате. Произведено во САД или Увезено. ①Ткаенина】 Изработени од супер мека ткаенина, овие пријатни кошули лесно преминуваат од крцкавоста на пролетта/есента до свежината на зимата. жените надвор од рамото врвови жени паѓаат чевли црн резервоар врвот кошула fall фустан мајчинство врвови девојки кардиган датум ноќ врвови за жени жени плус големина врвови живот елек црни блузи за жени дуксер шпагети ремен резервоар блузи за жени паѓаат облека за жени доилки женски кардигани лесен лесен пад кардиган без ракави кардигани за жени шифон блузи за жени отворен преден кардиган за жени резервоари жените мама кошула сенф кардиган за жените падне мода за. ве молиме контактирајте не прво преку е-пошта пред да побарате помош. Машинско Перење. ①Нега За перење】 Машинско Перење Со Ладна Вода/ Закачете Или Исушете Ја Линијата/ Без Белило/ Без Хемиско Чистење. Тоа е стилско парче изјава кога е поврзано со фармерки, хеланки, здолниште со молив или панталони за облечен/облечен изглед. Погоден за пролет ,umn и зима.

Избор на клиенти..