• Свеж
СТЕРЕО 3,5 мм МИНИ ПРИКЛУЧОК ЦРНА ПЛАСТИЧНА ЗАВРТКА РАЗДВОЕНА РАЧКА
zoom_in

СТЕРЕО 3,5 мм МИНИ ПРИКЛУЧОК ЦРНА ПЛАСТИЧНА ЗАВРТКА РАЗДВОЕНА РАЧКА

DEN 36.00

Стока
check Достапно.

Стандарден стерео Мини Приклучок од 3,5 мм. Три лемење терминал контакти. Лесно одвртете ги завртките за да ги направите потребните врски за лемење. 3,5 мм Мини Приклучок Стерео (3 лемење врски). Црниот пластичен врв лесно се одвртува и делува како заштитен капак над лемените врски.

Избор на клиенти..