• Свеж
Професионални Коса Сечење Ножици Комплет Фризура Бербер Ножици Коса Сечење &засилувач; Чистење Ножици Во Собата, Тијерас де пелукерија професионални, тијерас пара
zoom_in

Професионални Коса Сечење Ножици Комплет Фризура Бербер Ножици Коса Сечење &засилувач; Чистење Ножици Во Собата, Тијерас де

DEN 575.84

Стока
check Достапно.

Врвен Квалитет - нашиот професионален комплет за ножици за сечење коса е изработен Од Јапонски челик внесен од нерѓосувачки кобалт 420, кој е поскап и издржлив. За разлика од сличните производи на пазарот, острината на нашите ножици за коса може да издржи повеќе од една година без потреба од острење. Дизајн На ремек-дело-комплетот ножици за коса е полесна тежина и елегантна комбинација со планинско сечило, рачки за поместување и апсорбер на бучава. Прилагодливата завртка обезбедува поголемо прилагодување на нивото на острина и напнатост на берберските ножици кои нудат дополнително мазно чувство на ножиците. Лесен За Употреба : нашиот комплет за ножици за коса вклучуваше 1 Ножици за Сечење Коса, 1 Ножици За Разредување, 1 Чешел за Бричење За Коса, 1 Чешел За Коса, 2 Штипки За Коса, 1 Алатка за Прилагодување Завртки. 1 Крпа За Чистење, 1 Кожна Футрола Со Патент. Добивате се што ви треба за да дадете професионална фризура или совршена фризура, што ве спасува од трошоците за салонот правејќи свој украс дома. И За Професионална и За Лична Употреба : Нашите ножици за сечење коса се совршени за салонски работник, фризер, бербери, како и за семејна и домашна употреба. Можете лесно да се справите со овие ножици за сечење коса. Елегантен Подарок : нашиот комплет ножици за сечење коса е апсолутен зашеметувач Во Мат Црна Боја. Можете да ја видите одличната изработка лежи во мазната површина, елегантната обвивка и острите конвексни рабови, што ги прави нашите ножици за фризура совршен подарок за вашиот татко, мајка, сопруг и пријатели.

Избор на клиенти..