• Свеж
Pixiecrush Деца Полнети Животински Играчки Со Изненадувачки Бебешки Животни-Магија Snugababies-Мама Куче со 4 Кученца Во Стомакот-Перница Полнета Играчка Совршена За Спиење,
zoom_in

Pixiecrush Деца Полнети Животински Играчки Со Изненадувачки Бебешки Животни-Магија Snugababies-Мама Куче со 4 Кученца Во Стомакот-Перница

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

5-ВО-1 ПИСЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ : Магичното Изненадување На Мама Кученце доаѓа со 4 преслатки бебиња кученца скриени во торбичка со патент во стомакот. МАТЕРИЈАЛИ ДОСТОЈНИ ЗА ГУШКАЊЕ : Направени Со најмеки, најцврсти материјали, нашите плишани животни се совршени за утешување на најмалите и поттикнување на имагинативна игра. ЗАБАВА за СИТЕ ДЕЦА : Погоден И за момчиња и за девојчиња и прави одлични подароци за родендени и празници. Децата од сите возрасти ќе сакаат да ги откриваат изненадувачките бебиња скриени во нивното омилено куче!. СОВРШЕНИ ЗА СПИЕЊЕ : Нашите Сногабаби се совршени придружници пред спиење, обезбедувајќи удобност и сигурност за најмалите додека се оддалечуваат да спијат. РЕАЛНИ ДЕТАЛИ : Секое Снугабаби е внимателно изработено со реални детали, од нивните флопи уши до носот на копчињата. Децата сигурно ќе сакаат да се гушкаат со своите нови плишани животни!.

Избор на клиенти..