• Свеж
Торта Стои Во Собата на 3 ,ogs и Флоал Пиедестал Дисплеј Маса Десерт Кекс Штанд За Свадба Бебе Туш Прослава
zoom_in

Торта Стои Во Собата на 3 ,ogs и Флоал Пиедестал Дисплеј Маса Десерт Кекс Штанд За Свадба Бебе Туш Прослава

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

3-Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар-8.2 во, 9.6 во, 10.4 во. Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонбони, колачиња, мафини, колачи и сите други десерти. Безбедносен Материјал : нашиот комплет за прикажување торта е изработен од пп материјал за заштита на животната средина за храна; потпорниот држач е железен метал. Стабилна основа, издржлива, безбедна и сигурна. Исклучителен Дизајн : Луксузна златна боја и завршена со уникатен дизајн на печатење. Овие десертни дисплеи имаат мазни површини, само користете влажна крпа за да ја избришете површината кога е потребно. Лесен За Инсталирање И Складирање : Само зашрафете ја плочата на штандот. Складирање во кабинетот без зафаќање простор кога не е во употреба. Погодно за чување и носење. Повеќе Прилики : овој елегантен комплет за штандови за торта е совршен за прикажување на вашите омилени колачи и десерти на секоја свадба, роденденска забава, туш за бебиња, годишнина, попладневен чај и кој било друг настан или специјална пригода. Добри Вести За Љубителите На Попладневниот Чај уникатниот дизајн на печатење го прави попладневниот десерт да изгледа поелегантно и помодерно. Можете да го користите за да уживате во прекрасен попладневен чај и да поминете пријатно попладне со пријателите. Уживајте во Вашиот Слободен Живот дизајнот на тристепената структура може да собере десерти како колачи, сендвичи и овошје. Деликатните садови изгледаат попремиум. Уживајте во вкусна храна со семејството и пријателите во среќно расположение. Совршен За Секоја Пригода Идеален За сите видови настани И забави Како свадба, свршувачка, роденденска забава, попладневна чајна забава, туш за бебиња, дипломирање, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, прослава На Божиќната годишнина или за декор на домот. Спецификации : Големина од 3 Нивоа : 8,2 инчи, 9,6 инчи, 10,4 инчи (21 см, 24 см, 27 см) Висина : 12,5 инчи/31,7 См Тежина : 2,2 фунти Материјал : Пластичниот Пакет Вклучува : 1 € 3-Поставени Штандови За Торта.

Избор на клиенти..