• Свеж
Кпоп Двапати Трговија, 4-Та Светска Турнеја ⅲ Поддржува Маици Двапати Маици Момо Цују Дахјун Сана Чејунг Концерт Унисекс Маици Топ
zoom_in

Кпоп Двапати Трговија, 4-Та Светска Турнеја ⅲ Поддржува Маици Двапати Маици Момо Цују Дахјун Сана Чејунг Концерт Унисекс Маици

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

100% памук. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. ?Кпоп Двапати Трговска 4 ТА СВЕТСКА ТУРНЕЈА ⅲ двапати маици концертна поддршка Маица. ?①Материјал е Изработен од висококвалитетен памук 65% + полиестер 35% материјал од влакна, мека, удобна ткаенина за лесна нега што прави да се чувствувате добро кога ја носите. ?●Појавување на стилот е ова двапати кошули тоа е толку флексибилно и дише и лесно се спарува со хеланки, фармерки шорцеви, здолништа, Тексас Шорцеви Итн., најдобриот партнер за мода Секојдневен, Хипстер. ?①Прилика е Погодна ЗА двапати настани за поддршка на концертни турнеи, пешачење, трчање, внатрешни, надворешни, секојдневни и трендовски секоја пригода, итн. Погоден за момчиња и девојчиња, мажи и жени. ?●Подарок} овие стилски И удобни Двапати Маици можат ДА ги исполнат дневните активности за поддршка и целата забава, одличен подарок За момо, Џихио, Цују, Најеон, Дахјун, Јунгјеон, Сана, чејунг, фановите На Мина, да изразат Поддршка за идолите. ?ТОПЛИ СОВЕТИ : ве Молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини пред да нарачате (Известување : големини се мали од големината НА САД, предложете да нарачате една големина нагоре од вообичаеното). КПОП ДВАПАТИ Дресови 4 Та Светска Турнеја ⅲ Поддржува Маица Нов Аблум Момо Џихио Цују Најон Дахјун Јунгјеон сана Те Чејунг мина мина маица врвот . Карактеристика : двапати горниот дел Од Маичката може да се носи надвор или во комбинација со надворешна облека како маица, дише, кул и мек, погоден за секојдневно носење и погоден за пролет и лето. Погоден за сезона : Различни стилови на врвови се погодни за секојдневно облекување, погодни за сите сезони во пролет, лето, aut и зима. Натпревар : лесно се совпаѓа со фармерки/здолништа/хеланки тексас шорцеви/здолништа/тексас здолништа и кратко здолниште итн. најдобар партнер за мода Секојдневен, Хипстер. Повод : Погоден ЗА двапати концертни спортови, пешачење, трчање, внатрешен, надворешен, секојдневен и тренд секоја пригода итн. Божиќ, Нова Година. Одговара на момчињата и девојчињата, мажите и жените. ①Топло Известување 1. НЕГА за ПЕРЕЊЕ : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода, Пеглајте на тивок оган или закачете ја на суво и измијте ја со неутрален детергент. 2.Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја изберете соодветната големина. 3.Поради различните методи за рачно мерење, може да бидат отстапувања од 1-3 см, ве молиме дозволете некои разлики во големината. 4. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата можеби не е загарантирана да ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот ќе биде ист како прикажаната слика. 5. Ако имате какви било прашања во врска со процесот на купување, можете да ни испратите е-пошта и ние ќе ви обезбедиме услуги 24 часа на ден, ќе се справиме со сите проблеми со кои ќе наидете што е можно поскоро.

Избор на клиенти..