• Свеж
Пловечки Стол За Детски Телефон Водоотпорен За Плажа Водоотпорен Универзален Сув Кајак Торбичка За Патување Торба За Пливање Тегови За Обука За Деца
zoom_in

Пловечки Стол За Детски Телефон Водоотпорен За Плажа Водоотпорен Универзален Сув Кајак Торбичка За Патување Торба За Пливање

DEN 262.40

Стока
check Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Мултифункционална Телефонска Торба : Има Едноставен Пристап за Прицврстување и Заклучување. Телефонската Торбичка MPOW Може Ефикасно Да Избегне Физичко Оштетување Или Респираторни Капки Кога Сте Надвор, Изолира Суптилни Супстанции како, А Исто така И Оштетување од Гребнатини, Песок, Вода, Снег, Нечистотија И Многу Повеќе. Забелешка : 1. Телефоните Со Голема Кутија Не Се Препорачуваат Во Оваа Торба! 2. Мобилниот Телефон Може Да Претрпи Хидрауличен Притисок Под Одредена Длабочина На Вода, Што Ќе Влијае На Работата На Екранот На Допир. Ве Молиме Фотографирајте Со Копчиња За Јачина На Звук Во Овој Случај. 3. Лесен За Ракување Со Функциите На Екранот, Но не И ЗА ОТПЕЧАТОК од ПРСТ. 4. Водоотпорна Торба Во Внатрешноста На Маглата Е Нормален Феномен. Универзалност : Ги Собира Сите Големи Паметни Телефони Под 6,5 Инчи И Вашите Кредитни Картички Итн. Добро за Внатрешни И Надворешни Активности Водни Спортови патувања. Компатибилен Со Повеќето Паметни Телефони Вклучувајќи 12 12 Про Макс 12 Мини 11 11 Про Макс 11 Про, СР Xs Макс XS XR X 8 7 6 S Галакси S20 S10 Плус S9 Забелешка 10 9 Итн. Пакет : 1xwaterproof случај. Практично Работење И Проѕирен Капак : Овој Капак На Телефонот Е Дизајниран Да Не Ја Попречува Употребата На Екранот Под Вода. Транспарентен Капак За Да Не Ја Блокира Употребата На Камерата. Можете Совршено Да Управувате Со Вашиот Мобилен Телефон, Но не И За ОТПЕЧАТОК од ПРСТ. Практично работење и проѕирен капак : овој капак на телефонот е дизајниран да не ја попречува употребата на екранот под вода. Транспарентен капак за да не ја блокира употребата на камерата. Можете совршено да управувате со вашиот мобилен телефон, но не и за ОТПЕЧАТОК од ПРСТ.Универзалност : ги собира сите големи Паметни Телефони под 6,5 инчи и вашите кредитни картички итн. Добро за внатрешни и надворешни активности водни спортови патувања. Компатибилен со повеќето паметни телефони вклучувајќи 12 12 Про Макс 12 Мини 11 11 Про Макс 11 про, СР xs Макс XS XR X 8 7 6 S Галакси S20 S10 Плус S9 Забелешка 10 9 итн.Забелешка : 1. Телефоните со голема кутија не се препорачуваат во оваа торба! 2. Мобилниот Телефон може да претрпи хидрауличен притисок под одредена длабочина на вода, што ќе влијае на работата на екранот на допир. Ве молиме фотографирајте со копчиња за јачина на звук во овој случај. 3. Лесен за ракување со функциите на екранот, но не и ЗА ОТПЕЧАТОК од ПРСТ. 4. Водоотпорна торба во внатрешноста На Маглата е нормален феномен.Мултифункционална телефонска торба : има едноставен пристап за прицврстување и заклучување. Телефонската торбичка MPOW може ефикасно да избегне физичко оштетување или респираторни капки кога сте надвор, изолира суптилни супстанции како, а исто така и оштетување од гребнатини, песок, вода, снег, нечистотија и многу повеќе.Пакет : 1водоотпорен случај Сертифициран : целосно потопен и, куќиштето е дизајнирано за екстремна состојба. Забелешка : ве Молиме спроведете тест пред да ја користите оваа телефонска кутија.

Избор на клиенти..