• Свеж
Cabilock Cloche Купола Торта Стојат Со Стаклена Купола Капак Покрие Керамички Послужавник Свадба Торта Торта Сирење Послужавник Cupcake Сервер Десерт Плоча За Роденден Бебе
zoom_in

Cabilock Cloche Купола Торта Стојат Со Стаклена Купола Капак Покрие Керамички Послужавник Свадба Торта Торта Сирење Послужавник

DEN 383.84

Стока
check Достапно.

Овој послужавник за храна може да им се даде на вашите пријатели како подарок за загревање на куќата. Може ефикасно да ја одржува вашата храна чиста и хигиенска. Повеќе од просечниот држач за торта со капак покријте ја оваа покриена чинија може да се користи како даска за сирење, послужавник за сервирање предјадење, украсен штанд за ужина, даска за чаршафи и многу повеќе. Едноставен изглед и креативен дизајн е корисен, издржлив и цврст. Изработени од стаклени материјали кои се издржливи и безбедни. Опис овој послужавник за сервирање на штандот за прикажување може да се користи за покажување колачи и пити по вечерата во трпезаријата, споделување свежа храна со прсти и закуски на забава или додавање празничен талент На Божиќните колачиња. Карактеристики-Материјал : Керамика-Големина : 15. 50Х15. 50Х11. 00см, 6. 09Х6. 09Х4. 32во 20. 50Х20. 50Х15. 50см, 8. 06Х8. 06Х6. 09во Пакетот, Вклучувајќи 1 х Фиока за Храна 1 х Капак За Храна.

Избор на клиенти..