• Свеж
Кружна Рамка Државен Исечок Недовршена Закачалка За Врата Од Дрво Секојдневен Домашен Декор Мдф Форма Платно Стил 2
zoom_in

Кружна Рамка Државен Исечок Недовршена Закачалка За Врата Од Дрво Секојдневен Домашен Декор Мдф Форма Платно Стил 2

DEN 112.00

Стока
check Достапно.

● МАЗНИ ПОВРШИНИ - овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им треба дополнително брусење. Тие се направени Од Недовршено дрво ОД МДФ и се дебели 1/4". + ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА ДЕЦА-постојат многу проекти што децата, како и возрасните можат да ги направат од нашите исечоци. Одлични се за занаети за деца од сите возрасти. Тие прават одлични закачалки за врати, домашен декор или украси за секоја посебна пригода. ● РАЗНОВИДНОСТ на ГОЛЕМИНИ-Повеќето од нашите исечоци доаѓаат во 6", 12", 18"и 24". Достапни се и сопствен дизајн и големини. Контактирајте не за повеќе детали. * САД НАПРАВИЈА-Секое парче е Направено во САД овде во Разновидна Обработка на Дрво. Секој исечок се произведува од ДЕБЕЛ МДФ од 1/4 инчи и се сече во куќата со нашите прецизни машини за ЦПУ. * САД НАПРАВИЈА-Секое парче е Направено во САД овде во Разновидна Обработка на Дрво. Секој исечок се произведува од ДЕБЕЛ МДФ од 1/4 инчи и се сече во куќата со нашите прецизни машини за ЦПУ. Овој исечок е одлично занаетчиско парче кое е подготвено за украсување. Одлични се за занаети за забави и домашен декор. Вашата фантазија нема граници. Користете боја, маркери, боички, лепак, сјај, мозаик, акрилна течна боја, хартија, лента и винил за украсување на овие разноврсни мешани медиумски површини. Дали Ви Треба Нешто Друго? Ви треба нешто направено по нарачка? Достапни се и сопствени дизајни и големини. Контактирајте не за детали или може Да поднесете Формулар За Барање За Сопствен Дизајн. Погледнете ги нашите нови мешани медиумски површини со посета на нашата продавница! ●Испорака ние нудиме БРЗ И БЕСПЛАТЕН превозот. Ние ги обработуваме сите нарачки во рок од 48 часа за брза испорака секој пат. ●Спецификации Секое парче е Направено во САД овде во Разновидна Обработка на Дрво. Секој исечок се произведува од 1/4" дебел МДФ и се сече во куќата со нашите прецизни цпу машини и ласери. Ние песок секое парче сот нема груби рабови и имаат сосема мазна површина. Големината на оваа ставка се мери од нејзините најшироки точки. Замислете кој било производ што би сакале да го исечете од квадрат во големината што ќе ја изберете. Instagram Facebook, Придружете Се На Нашата Група На Големо На Facebook, Следете Не На Твитер, Видете Не На Instagram, Следете Ги Нашите Табли На Pinterest! `+Политика ЗА ВРАЌАЊЕ Доколку одлучите да го вратите нашиот производ, има до 20% надоместок за обновување на сите приноси. Трошоците за испорака исто така ќе бидат одземени од наплатата.

Избор на клиенти..