• Свеж
Ширајуки Јапонска Крпа За Капење, Спакувана Форма На Мечка За Подароци За Бебиња. Изработени Од Слоевита Фина Мрежеста Ткаенина. Произведено Во Јапонија, Боење КЈО-
zoom_in

Ширајуки Јапонска Крпа За Капење, Спакувана Форма На Мечка За Подароци За Бебиња. Изработени Од Слоевита Фина Мрежеста Ткаенина.

DEN 425.60

Стока
check Достапно.

Бебешка крпа за капење спакувана во форма на Мечка. Многу популарен за подарок за бебиња. Многу симпатична презентирана во кутијата. Големина на кутија 13, 38х10, 63х2, 75 инчи (34х27х7 см). Брза апсорпција на вода. Повеќекратна употреба : крпа за Капење / Како повивање на бебето или покривка на кожата / Наместо навлака За перница. Највисок Квалитет. Висококвалитетна Слоевита Јапонска фина мрежеста ткаенина користејќи 100% природни ткаенини. Рачно изработени во Нара, античкиот главен град На Јапонија. Многу популарен во јапонија како подароци за бебиња, подароци за девојчиња, подароци за момчиња за бебиња, најважни работи за новороденчиња, крпи за бебиња, крпи за бебиња, најважни работи за новороденчиња, предмети за бебиња, основни работи за бебиња. Достапно во неколку дизајни, како "Серија Од Четири Сезони На Јапонија" што прекрасно го обои Качо Фугетсу во оваа земја со богати емоции, "Модерната Серија" што прави да се чувствувате слатко и "Серијата Приказни" што ги прикажува незаборавните приказни на луѓето со емоции и хумор. Покрај тоа, тука се И "Јапонската Серија За Убавина" која се фокусира на традиционалните занаети и убавината уникатна за Јапонија и "Соработуваат Серии" создадени со разни брендови и писатели. Изберете ја вашата омилена!.

Избор на клиенти..