• Свеж
Fafeicy Прилагодлив Делител На Крилата, Компаси За Цртање Кожни Занаети Од Јаглероден Челик, Фиксирани со Брзи Навртки, За Нацртајте Линии Од Рабовите, Нацртајте Лаков
zoom_in

Fafeicy Прилагодлив Делител На Крилата, Компаси За Цртање Кожни Занаети Од Јаглероден Челик, Фиксирани со Брзи Навртки, За Нацртајте

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Ние се стремиме да обезбедиме производ со највисок квалитет и најдобро искуство на клиентите, доколку не сте целосно задоволни, не двоумете се да не контактирате во секое време. Растојанието на Прилагодливиот Делител на Крилата е фиксирано со брзи навртки, што е едноставно и погодно за ракување. Прилагодлив Делител на Крилата може да се користи за цртање линии од рабовите, цртање лакови, лоцирање итн., широк опсег на употреба. Прилагодливиот Делител на Крилата има 4 инчи/6 инчи/8ин различни спецификации на големина, погодно за поефикасно и поудобно завршување на работата за време на употребата. Прилагодливиот Делител на Крилата е изработен од јаглероден челик и месинг материјал, висока точност, против абење и не е лесен за ' рѓа. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Мерач На Растојание : Јаглероден челик, Месинг Цел : Нацртајте линија од работ, нацртајте лак, позиција итн. Пакет Листа : 1 х Растојание Мерач.

Item Type:
Spacing Gauge
Material:
Carbon steel, brass
Purpose:
Draw a line from the edge, draw an arc, position, etc.
Package List:
1 x Spacing Gauge:

Избор на клиенти..