• Свеж
WSSBK Дигитални А4 LED Цртање Таблета Графика Таблети USB Затемнување Светлосна Кутија Електроника Графичка Уметност Сликарство Пишување Копија Одбор
zoom_in

WSSBK Дигитални А4 LED Цртање Таблета Графика Таблети USB Затемнување Светлосна Кутија Електроника Графичка Уметност Сликарство

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Напојување СО УСБ-кабел. Супер Светлата ЛЕР обезбедува екстремно ниска калориска вредност и животен век до 50000 часа. Треперење-Бесплатно И Без зрачење, добро за вашите очи особено долготрајно работење. Тенок и Пренослив дизајн.Ултра тенки и лесни тежини што го прави преносливиот. А4-Ф И А4-Ф-УСБ не можат да ја прилагодат осветленоста, А4-Ф-може да ја прилагодат осветленоста. Карактеристики : напојување СО УСБ-кабел.Супер Светлата ЛЕР обезбедува екстремно ниска калориска вредност и животен век до 50000 часа.Треперење-Бесплатно И Без зрачење, добро за вашите очи особено долготрајно работење.Тенок и Пренослив дизајн.Ултра тенки и лесни тежини што го прави преносливиот.А4-Ф И А4-Ф-УСБ не можат да ја прилагодат осветленоста, А4-Ф-може да ја прилагодат осветленоста.Спецификации : големина На Рамка : околу 33,6 * 23,6 cmworking површина : околу 30,6 * 23,6 см (А4) USB кабел должина : 1,5 метар дебелина : околу 0,35 cm Material : извор на Акрилна Светлина : Тип На LEDDimming : БЕЗ Затемнување/Затемнување Без Чекори/напон на Три нивоа : 5 VPower : Вклучено Е 2,2 WPacking : 1*LED Табла За Цртање1*USB кабелска белешка : ви треба користете ја таблетата за цртање а4 во темнина.

Избор на клиенти..