• Свеж
BESTCH USB2. 0 Кабел За Iomeega LDHD080-U 80GB 31459800 Надворешен Хард Диск Компјутер Податоци Кабел
zoom_in

BESTCH USB2. 0 Кабел За Iomeega LDHD080-U 80GB 31459800 Надворешен Хард Диск Компјутер Податоци Кабел

DEN 1097.60

Стока
check Достапно.

Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купувате погрешни производи.Благодарам!. BESTCH USB2. 0 Кабел За Iomeega LDHD080-U 80 GB 31459800 Надворешен Хард Диск Компјутер Податоци Кабел. BESTCH USB2. 0 Кабел За Iomeega LDHD080-U 80 GB 31459800 Надворешен Хард Диск Компјутер Податоци Кабел.

Избор на клиенти..