• Свеж
Хемобло 10 парчиња Лента За Мобилни Телефони Приврзок Гроздобер Јапонски Телефонски Кабли Телефон Висечки Шарм Приврзоци За Клучеви Ремен За Рачен Зглоб За Ранец К
zoom_in

Хемобло 10 парчиња Лента За Мобилни Телефони Приврзок Гроздобер Јапонски Телефонски Кабли Телефон Висечки Шарм Приврзоци За

DEN 127.84

Стока
check Достапно.

МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ПРИВЛЕЧНОСТ - овој приврзок за јаже за мобилни телефони е стилски, нежен и роман, со извонредна изработка, ги прави вашите работи привлечни. ТЕЛЕФОН ШАРМESЕТСКИ - телефонот шарм стринг прифаќа парична казна полски процес, мазна површина, многу креативни и шик. ПРИВРЗОК ЗА ТЕЛЕФОНСКИ ШАРМ - овој приврзок за телефонски синџир може да биде добра декорација за вашиот телефон или мал подарок за вашето семејство или пријатели. ТЕЛЕФОН ПРИВЛЕЧНОСТ ЅВОНЧЕ - нашите ѕвона мобилен телефон случај шарм со уникатен дизајн, светли бои, многу модерен и шик. ШАРМ НА ТЕЛЕФОНСКИ ДОДАТОЦИ-приврзокот за мобилен телефон е изработен од материјал од висока класа, е издржлив за терминска употреба. Описоваа ставка е декоративен приврзок, произведен со врвен материјал за издржлива и цврста употреба. Повеќенаменски, тие не можат да се сметаат за приврзоци за приврзоци, но исто така можат да се користат како некои други креативни мобилни телефони или УСБ-приврзоци за флеш диск, декоративни и практични. Карактеристики-Боја : како што е прикажано.- Големина : 10. 50Х1. 80Х1. 80см./ 4. 13Х0. 71Х0. 71 инчи.- Материјал : Железо, полиестер и. легура.- Висечкиот приврзок е изработен од материјал од висока класа, кој е издржлив за терминска употреба.- Фино полски процес, мазна површина, многу деликатна и креативна.- Исклучителна изработка, стилски изглед, нежен и роман, ги прават вашите работи привлечни. Пакет Вклучувајќи 10 x Телефонски Приврзоци.

Избор на клиенти..