• Свеж
Frestree Атлетски Бејзбол Стрелец Рака Ракав Ладење Сонце Ракави За Покривање На Рака Спортски Компресија Рака Покритие За Возрасни
zoom_in

Frestree Атлетски Бејзбол Стрелец Рака Ракав Ладење Сонце Ракави За Покривање На Рака Спортски Компресија Рака Покритие За Возрасни

DEN 191.84

Стока
check Достапно.

полиестер. МАТЕРИЈАЛ : нашите ракави Се изработени од полиестерски материјал, еластична, мека и дише ткаенина, многу издржлива, а студеното чувство ќе ви овозможи да уживате на патот во лето. ДИМЕНЗИЈА : Достапни Се Три големини, М, Л, XL, ве молиме погледнете ја деталната слика за мерење и изберете ја големината што ви одговара пред да ја купите. Пакувањето е 2 ракави, што е 1 пар. ПОВОД : Погоден За риболов, шопинг, возење, трчање, џогирање, пешачење, патување, возење велосипед, голф, качување, играње топка, движење и други активности. Тоа е еден од изборот на подароци за пријатели и роднини, многу погоден за разни места на отворено. ФУНКЦИЈА : нашите ракави се еластични и блиску до раката во исто време, што може да ги намали вибрациите предизвикани од вежбање и да го намали заморот на раката. Исто така, може да игра улога во заштитата од сонце, носејќи навестување на студенило во лето. МИЕЊЕ : може да се мие рачно, да се закачи за да се исуши, да не се впие долго време, да не се избели, а температурата на течноста за перење не може да биде премногу висока. Ладење Рака Ракав! Табела со големини : -М : Должина-47см/18,5";на Манжетната-26см/10,2";под Манжетната-18см/7";Нанесете-26-30см/10,2-11,8" -Л : Должина-49см/18,5";На Манжетната-28см/11";под Манжетната-19см/7,5";Нанесете-28-33см/11-13" -xl : должина-51см/20.1";на манжетната-30см/11.8";под манжетната-20см/7.9";примени-30-36см/11.8-14.2" дизајн : флексибилен, дише, Мазен и издржлив материјал повод : џогирање, Велосипедизам, качување, градинарство, риболов, играње Кошарка, возење велосипед, пешачење, Возење и така натаму тежина : 80гр ве молиме дозволете 1-3см грешка во мерењето!.

Избор на клиенти..