• Свеж
Светски најдобар Соученик Те Сакам Око Глава Одмор Темна Козметологија Сенка Покритие
zoom_in

Светски најдобар Соученик Те Сакам Око Глава Одмор Темна Козметологија Сенка Покритие

DEN 569.60

Стока
check Достапно.

Големина : големина На Маска За Очи : 19,5 х 9,5 см / 7,7 инчи х 3,7 инчи; должина на јаже 25,5 см / 10 инчи, погоден за обем на главата 45-55 см / 17,7-21,7 инчи толпа. Класификација : Маска За Очи. Карактеристика : - Добар ефект на засенчување.;- НЕМА притисок врз очите, ви овозможува слободно да трепкате и не ја допирајте шминката за очи.;- Подобрена прилагодлива еластична лента : Нежна, безболна, лесна за прилагодување лентата за глава нема да ја заплетка косата или да ја заглави перницата. ;- Најдобра алатка за спиење : добар помошник за да го елиминирате заморот. ;- Погоден за патување,работа, јога итн. Погоден за различни видови прилики. Материјал : Полиестерски памук. Количина на пакетот : 1 х маска за очи. Големина : големина На Маска За Очи : 19,5 х 9,5 см / 7,7 инчи х 3,7 инчи; должина на јаже 25,5 см / 10 инчи, погоден за обем на главата 45-55 см / 17,7-21,7 инчи толпа.Класификација : Маска За Очи Карактеристика : - Добар ефект на засенчување.- БЕЗ притисок врз очите, ви овозможува слободно трепкање и не ја допирајте шминката за очи.- Подобрена прилагодлива еластична лента : Нежна, безболна, лесна за прилагодување лентата за глава нема да ја заплетка косата или да ја заглави перницата. - Најдобра алатка за спиење : добар помошник за да го елиминирате заморот. - Погоден за патување,работа, јога итн. Погоден за различни видови прилики.Материјал : Полиестерски памучен пакет количина : 1 x маска за очи клучни зборови : Око, Соученик, очи, Пријател, засенчување,Цитат,дом,Училиште,Живот ,Дипломирање,патување,Дипломирање,спиење,одмор,работа, канцеларијаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови , украси на ѕидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека.

Избор на клиенти..