• Свеж
НУОБЕСТИ Трпезариска Маса Декор Трпезариска Маса Декор Минијатурна Декорација 1 Сет Мини Куќа Стол Украс Мини Мебел Микро Маса Декорација Трпезариска Маса Декор Ц
zoom_in

НУОБЕСТИ Трпезариска Маса Декор Трпезариска Маса Декор Минијатурна Декорација 1 Сет Мини Куќа Стол Украс Мини Мебел Микро Маса

DEN 337.60

Стока
check Достапно.

Овој производ се одликува со живописен, многу безбеден и издржлив како украс за мини сцена. Специјално дизајнирани ЗА употреба ВО мини куќа, децата можат слободно да го уредуваат мебелот. Уредно и убаво, може да биде како дизајн на дипломирање на студенти, самостојна рачна домашна задача за љубителите на модели итн. Мал по големина и прекрасна форма, може да се користи за декорација на моделот на куќата. Моделот на мини стол и маса може да се користи како реквизити за фотографирање за правење убави слики. Опис овој модел на мини дрвен мебел е добро дизајниран за мини куќа. Едноставниот дизајн со одлична изработка го прави привлечен и неопходен за вашата мини куќа да игра целодневен придружник за одржување на куќата, стилски мебел за вашата дневна соба во мини куќа и одлична декорација. Карактеристики-Боја : Црно-Материјал : Дрво-Големина : Околу 10,00Х6, 70Х6, 20см/3, 93Х2, 63Х2, 44инч - овој производ се одликува со живописен, многу безбеден и издржлив како украс на мини сцена.- Особено дизајнирани ЗА употреба НА мини куќа САМ, децата можат слободно да го уредуваат мебелот.- Уредно и убаво, може да биде како дизајн на дипломирање на студенти, самостојна рачна домашна задача за љубителите на моделот итн.- Мал по големина и прекрасен во форма, може да се користи за декорација на моделот на куќата.- Моделот на мини стол и маса може да се користи како реквизити за фотографирање за правење убави слики.Пакет Вклучувајќи 1 x табела 4 x столици.

Избор на клиенти..