• Свеж
Господар Заклучување 730DPF Тешки Директно Бар Безбедност Hasp, 7/16 Во Окови, 7-1/4 Во L X 1-5/8 Во W, 1 Пакет
zoom_in

Господар Заклучување 730DPF Тешки Директно Бар Безбедност Hasp, 7/16 Во Окови, 7-1/4 Во L X 1-5/8 Во W, 1 Пакет

DEN 553.60

Стока
check Достапно.

Цинк обложен стврднат челик за дополнителна цврстина и временска способност. Стврднатиот челичен спој се спротивставува на сечење, пила и чекан. Хасп телото крие хардвер за монтирање. Хардвер за монтирање вклучен за лесна инсталација. Идеален за комбиња за комунални услуги, приколки, кутии за банди, автомати, препорачуваат употреба Со број 970 окови помалку заклучување за максимална безбедност. Опис на производот 7-1/4-инчен (18см). Цинк-обложен стврднат челик за дополнителна цврстина и временска способност. Стврднатиот челичен спој се спротивставува на сечење, пила и чекан. Хасп телото крие хардвер за монтирање. Хардвер за монтирање вклучен за лесна инсталација. Од Производителот 7-1/4" (18см). Цинк-обложен стврднат челик за дополнителна цврстина и временска способност. Стврднатиот челичен спој се спротивставува на сечење, пила и чекан. Хасп телото крие хардвер за монтирање. Хардвер за монтирање вклучен за лесна инсталација.

Избор на клиенти..