• Свеж
Виножито Геј Гордост Налепници 50 ПАРЧИЊА Лгбт Еднаква Љубов Срце Жаби Животински Налепници за Декорација Вода Шише Велосипед Скејтборд
zoom_in

Виножито Геј Гордост Налепници 50 ПАРЧИЊА Лгбт Еднаква Љубов Срце Жаби Животински Налепници за Декорација Вода Шише Велосипед

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

?Лгбт Налепници : Секое пакување содржи 50 парчиња винил налепници со различна шема, Се Надевам дека ќе можете да ги сакате Лгбт Налепниците. ?Добри Винил Налепници : лгбт водоотпорните налепници се изработени од висококвалитетни винилни материјали и лепак што не означува. ?Совршен САМ & Декор : Совршен За разубавување на шише Со Вода, Чаши, Лаптопи, Ранци, Скејтборди, Багаж, Автомобили, Браници, Велосипеди, Велосипеди, Спална Соба, Патна Кутија, Велосипед, Мотоцикл, Сноуборд. Уживајте во украсувањето на вашите работи, направете ја вашата личност да блесне. ?Најдобри Подароци За Пријатели : овие уникатни налепници, се најдобри подароци за вас пријатели. ?Како Да Се Користи : може да се нанесе и отстрани без да предизвика никаква штета или да остави остатоци зад себе, лесен за нанесување и повторно нанесување. Виножито Налепници Детали Пакет Количина : 50 парчиња. Големина : 1,96-3,15 инчи / 5-8 См Материјал : Водоотпорен Пвц Винил Пакет Големина : 3.35*3.15*0.28 / 8.5*8*0.7 Км Совршен За персонализирање на налепници за шишиња со вода, лаптопи, мек книга, скејтборди, автомобили, браници, велосипеди, спална соба, гитара, патна кутија, мотоцикл, сноуборд итн. Најдобри водоотпорни налепници за возрасни.Како да се користи ? Ве молиме откинете го задниот филм откако ќе ја избришете прицврстената површина чиста и сува и нанесете ја каде сакате. Залепете налепници и притиснете го. Топол воздух може да ја направи налепницата поцврста.

Избор на клиенти..