• Свеж
4 Парчиња Мрежеста Торба За Шминка Решетка Козметичка Торба Торбичка За Тоалетна Торба Со Патент Мини Пренослива Шминка Козметичка Торба За Тоалетна Тоалетна Торб
zoom_in

4 Парчиња Мрежеста Торба За Шминка Решетка Козметичка Торба Торбичка За Тоалетна Торба Со Патент Мини Пренослива Шминка Козметичка

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Внимателен транспарентен и дизајн на патент : нашата торба за тоалети за патување со мрежа е дизајнирана да биде транспарентна, можете директно да ги видите внатрешните предмети, заштедувајќи време за наоѓање работи, исто така со затворање на патент на врвот, мазна и лесна за отворање и затворање, може да спречи паѓање на предметите, давајќи ви убаво искуство со користење. Информации за големината : овие мрежести торбички со патент се достапни во 3 различни големини, вклучувајќи мали, средни и големи, има доволно капацитет да ги држи вашите канцелариски материјал и алатки за шминка, лесни и преносливи за носење; ве Молиме внимателно проверете ја големината пред плаќањето. Силен и квалитетен материјал : овие преносни торбички за тоалети за патување се изработени од најлонска мрежа, силен и сигурен материјал, лесен и перат, може да се нанесуваат повеќе пати, не е лесен за кршење или избледување, безбеден за употреба и имаат долг работен век. Широка употреба : овие мрежести кеси се мултифункционални, може да се служат како козметичка торба, чанта, чанта, торба за организатори на патувања и така натаму, можат да ја чуваат вашата козметика, како четки за шминка, моливи за веѓи, кармин или некои дневни предмети како клучеви, картички, монети и така натаму. Пренослива торба за шминка : пакетот доаѓа со 4 парчиња мрежести тоалетни торби за патување во транспарентен дизајн на мрежа, доволна количина може да ги задоволи вашите разновидни потреби за складирање шминка или козметика, погодни за патување, бизнис, дом, канцеларија, училиште и многу повеќе, исто така можете да ги споделите со вашето семејство и пријатели.

Избор на клиенти..