• Свеж
Цубосан Јапонија-Тврдост Тестер Проверка Датотека HRC40-HRC65 Во собата на 6
zoom_in

Цубосан Јапонија-Тврдост Тестер Проверка Датотека HRC40-HRC65 Во собата на 6

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Категорија На Ставки : Хардверска Рачка. Точка Трговска Марка : ЦУБОСАН. Производител : ЦУБОСАН ДАТОТЕКА КОПРОДУКЦИИ;, Оод. Овој производ е челична датотека за проверка на цврстината на челичните материјали. Ако датотеката не го гребе челикот, се проценува дека цврстината на челичниот материјал е поголема од висината отпечатена на датотеката.

Избор на клиенти..