• Свеж
Преносни Климатизери, 3-ВО-1 Климатик За Соба, Преносни НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Единица со 1.6 Галон Резервоарот За Вода, 4 Режими &засилувач; 3 Брзини, Личен Воздух Кулер Со
zoom_in

Преносни Климатизери, 3-ВО-1 Климатик За Соба, Преносни НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Единица со 1.6 Галон Резервоарот За Вода, 4 Режими

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Дали сеуште барате начини да се ослободите од сувиот воздух во вашата соба и да го почувствувате времето на ладење од природата?. Тој е побрз и поефикасен од другите климатизери или вентилатори, што ви овозможува да уживате во посилни ветрови и побрзо ладење секој ден во жешките летни денови. 【●Резервоар за Вода од 1,6 Литри Чувајте Се Ладни Цела Ноќ} Нема повеќе свиткување или чести полнења! Откако ќе се наполни со вода, клима уредот пренослив за соба може да се користи повеќе од 20 часа. Резервоарот за вода што може да се повлече во ладилникот за воздух е погоден за додавање вода и чистење во обични времиња. Ајде, пробајте го овој пренослив клима уред! Совршена комбинација на пренослив клима уред, овлажнител и вентилатор за ладење!. Без разлика дали сте во дневната соба, кујната, спалната соба или канцеларијата, лесно можете да уживате во ладен и чист воздух во секое време, насекаде во жешкото лето!. ❄●Пренослив Дизајн За Различни Прилики ● преносливите климатизери доаѓаат со компактен и пренослив дизајн, со ротирачки тркала и рачки од 360°за лесно движење, лесно е да се движите од една соба во друга, совршена за дома, мала канцеларија и други различни места, како што се спална соба/дневна соба/канцеларија/кујна/забава. И горниот резервоар за вода може да постави 4 кутии за мраз за да ја излади водата, така што може постојано да испорачува континуирано ладење.1-12ч тајмер го прави поудобно, не грижете се дали ќе се одржува ладно цела ноќ и ќе ве излади. Полесно е за чистење и одржување, можете да ги следите упатствата за одржување од мал обем дома и не треба често да наоѓате професионалци за одржување, што заштедува време и пари!. Кога сте зафатени, но ви пречи врелото време, само додадете вода и пакувања мраз во резервоарот за вода за да се опуштите и да уживате во разладувањето. Одржувајте рамнотежа на преносливите климатизери, не навалувајте го кога работите. Дали сеуште сте загрижени дали сакате да се разладите кога е жешко, но трошоците за водење традиционален клима уред цел ден се превисоки, а обичните обожаватели само дуваат топол воздух во вашето лице?.

Избор на клиенти..