• Свеж
Капа Мрена Обложена Тежина На Гира | Повеќе Опции За Рачка
zoom_in

Капа Мрена Обложена Тежина На Гира | Повеќе Опции За Рачка

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Изградете мускули. Подобрете ја јачината на јадрото. Зголемете ја рамнотежата. Подобро здравје на коските. Согорувајте повеќе калории. Зголемено ниво на енергија. Подобрено целокупно расположение. и многу повеќе!. РАЗНОВРСНА-Тегови нудат можност за насочување на одредени мускулни групи или постигнување тренинг за цело тело; Изградете телесна маса, согорувајте калории побрзо, зголемете ја издржливоста и силата и искористете ги придобивките од поздравото тело со користење на гира во вашата фитнес рутина. Градежни Глави се направени ОД АСТМ А48 Класа 20 сиво железо споени заедно со цврста 1018 ладно валани челични хромирани рачка. КАРАКТЕРИСТИКИ-оригиналните краеви во форма на шестоаголник спречуваат тркалање. Удобното, надградено виткање со средна длабочина на рачката обезбедува суштинско држење и безбедност при употреба. Облогата е издржлива и ефикасна. ФУНКЦИОНАЛНО-Совршено За изолации, цело тело, функционален тренинг, тренинг за сила и ХИИТ тренинзи. ИЗБОР - овој стил на гира од КАПА е достапен во големини од 5, 8, 10, 12 и 15-50 фунти во чекори од 5 фунти. Продадени поединечно. Тежините Со Шестоаголни Гира Обложени СО КАПАЧЕ ја комбинираат издржливоста потребна за да се издржи абењето на тренинзите со удобност. Поместената рачка обезбедува удобен, нелизгачки стисок додека вежбате. Главите на гира имаат издржлив слој и се споени заедно со цврста 1018 ладно валани челични хромирани рачки. Без разлика дали штотуку го започнувате вашето фитнес патување или сте фитнес ентузијаст, овие издржливи, обложени тегови ќе ви помогнат да ги постигнете вашите цели. Тежините На Гира Обложени Со МРЕНА Со КАПА се достапни во големини од 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, и 50 фунти. Без разлика дали штотуку го започнувате вашето фитнес патување или сте фитнес ентузијаст, овие тегови се удобни и погодни за вашите потреби. Тежините од 5 килограми се одличен избор за почетници. Тежините На Гира Обложени Со МРЕНА Со КАПА се достапни во големини од 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, и 50 фунти. Без разлика дали штотуку го започнувате вашето фитнес патување или сте фитнес ентузијаст, овие тегови се удобни и погодни за вашите потреби. Тежините од 10 килограми се одличен избор за почетници до средни спортисти. Тежините На Гира Обложени Со МРЕНА Со КАПА се достапни во големини од 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, и 50 фунти. Без разлика дали штотуку го започнувате вашето фитнес патување или сте фитнес ентузијаст, овие тегови се удобни и погодни за вашите потреби. Тежините од 25 килограми се одлични за фитнес ентузијастите. Тежините На Гира Обложени Со МРЕНА Со КАПА се достапни во големини од 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, и 50 фунти. Без разлика дали штотуку го започнувате вашето фитнес патување или сте фитнес ентузијаст, овие тегови се удобни и погодни за вашите потреби. Тежините од 50 килограми се одличен избор за тренинг за сила.

Избор на клиенти..